• WhatsApp:

  +386 5 777 41 17

 • Ofisimiz:

  1010 Avenue, Maribor, Slovenya

Güvenle tercih edeceğiniz iptv hizmeti

Güvenle tercih edeceğiniz iptv hizmeti

Güvenle tercih edeceğiniz iptv hizmeti
Güvenle tercih edeceğiniz iptv hizmeti

Güvenle Tercih Edeceğiniz İptv Hizmeti

Sizlere yıllardır en kaliteli şekilde güvenle tercih edeceğiniz iptv hizmeti veriyoruz. Bizler, size kaliteli ve güvenilir hizmet vermek için buradayız. İp TV nedir diye aklınızda soru işaretleri kalsın istemeyiz. Sorunlarınız, sorularınız, ihtiyaçlarınız ve istekleriniz en iyi çözümle cevap bulmalı. Uzman kadromuz sayesinde sizler için 7/24 hizmet halindeyiz. Yayın akışınız bölünmesin, sorun yaşamayın ve keyfiniz kaçmasın diye teknik ekibimiz günün her saatinde sistemi kontrol etmektedir. Yapılan kontroller ve alınan önlemler sayesinde ekranınızda donma olmayacak ve kesinti yaşamayacaksınız. Biz bayi değiliz, sizlerin doğrudan ip TV hizmeti alacağı servis sağlayıcısıyız. Yaşanacak herhangi bir sorun karşısında sizinle doğrudan iletişime geçecek olan da size çözüm üretecek olan da biziz. Sizlerin sorunlarla vakit kaybetmesini asla istemiyoruz. Bu yüzden tüm müşterilerimize gerekli ilgi ve alakayı göstererek hizmet veriyoruz.

Güvenle tercih edeceğiniz iptv hizmeti
Güvenle tercih edeceğiniz iptv hizmeti

İp TV Nedir

İp TV nedir diye düşünenler için cevap verelim. İp TV, internet protokolü üzerinde izleyicileriyle buluşturulan görüntü veya ses aktarımıdır. Bunu televizyonlarla kıyaslayabiliriz. Oturma odamızın başköşesinde yer alan televizyonlarımızın bizler için önemi oldukça büyük, öyle değil mi? Televizyon karşısına geçerek istediğiniz haberi, diziyi, programı izleyebilirsiniz. Ne izleyeceğiniz size kalmış bir seçimdir. Fakat işin içerisine girdiğiniz zaman durum pek de öyle görünmez. İstediğinizi izleme özgürlüğü, televizyonun size imkan verdiği kadardır yani kısıtlıdır. O gün, o saatte yayınlarda neler varsa tercihinizi ona göre yaparsınız. İp TV ise öyle değildir. İhtiyacınız olan iki şey vardır. İnternet ve internete bağlanacak bir cihaz. Sonra istediğinizi izlemekte ve dinlemekte tamamen özgürsünüz.

Güvenle tercih edeceğiniz iptv hizmeti

İp TV Nasıl Kullanılır

İnternet üzerinden gerçekleşen bir yayın olduğu için öncelikle internete bağlı olmanız gerekmektedir. İnternete bağlı olduğunuz müddetçe cihazlarınızdan bağlanabilir ve yayın akışına dahil olabilirsiniz. Peki, bağlanmak için hangi cihazlar gerekir?

 1. Telefonlar
 2. Tabletler
 3. Bilgisayarlar
 4. Smart TV
 5. MAG cihazlar
 6. Android Box Cihazlar

Elinizde bulunan cihazın marka ve modeli ne olursa olsun internete bağlı olduğunuz sürece bu hizmetten yararlanabilirsiniz. İp TV nedir, nerede ve nasıl kullanılır sizlere bilgi veriyoruz. Eğer detaylı bilgi almak istiyorsanız 7/24 hizmetinizde olan müşteri temsilcilerimizden yararlanabilirsiniz.

Open chat
1
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by