• WhatsApp:

    +386 5 777 41 17

  • Ofisimiz:

    1010 Avenue, Maribor, Slovenya

ip tv

ip tv

İp tv Hizmetlerimiz

ip tv : Günümüzde yoğun bir şekilde çalışma hayatının içerisinde yer almakta ve bu çalışma temposunda kaybolmaktayız. Kendimize ayırabileceğimiz zaman daha kısıtlı olduğu için bu zaman diliminde TV yayını izlerken istediğimiz yayınları bulmak pek mümkün olmamaktadır. Bizlerde iptvmarketing olarak bu soruna bir çözüm getirdik. Sizlerin kontrolü dâhilinde gerçekleşen, istediğiniz yayını, istediğiniz zamanda izleyebileceğiniz internet ağı üzerinden bu akışın sağlandığı ip tv hizmetleri sunmaktayız.

Kurum olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar belirlemiş olduğumuz misyon çerçevesinde ilerlemekte ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunmaktayız. Eğer sizlerde eski tip karasal yayın yapan ve istediğiniz yayını istediğiniz zamanda sizlere sunamayan tv’lerden bıktıysanız iptvmarketing iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçebilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu, Basit İp Tv Arayüzümüz

Günümüzde bu sektörde hizmet veren birçok farklı kurum yer almaktadır. Ancak bu hizmeti sağlayan her kuruluş aynı kalite düzeyinde hizmetler sunmamakta ve kalite farkları ortaya çıkmaktadır. Bizler iptvmarketing olarak sizlere yüksek kalite standartlarında, en güncel yayınlar ile kesintisiz bir iptv hizmeti sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz hizmetlerimizi sizlerin daha kolay, anlaşılır, doğru filtreler kullanılarak aranılan sonucun çok kısa bir sürede elde edilebildiği bir arayüz ile hizmet vermekteyiz. Hizmetimizi ilk defa kullanan bir kişi dahi hiçbir zorluk yaşamadan bu hizmetten faydalanabilecek, stabil bir çalışma koşuluna sahip arayüz desteğine sahibiz.

Geldiğimiz teknolojik devrimler sonucunda tv izleme aktivitesini sadece tv’ler üzerinden değil de internet bağlantısı bulunan tablet, bilgisayar ve telefon gibi cihazlar üzerinden de yapmaktayız. Bu yüzden bizler iptvmarketing olarak sizlere her tür platformda stabil bir çalışma gösteren arayüz desteği sunmaktayız.

İptv Altyapımız

İnternet aracılığı ile sağlanan bu hizmetin eksiksiz, kaliteli, kesintisiz bir şekilde verilebilmesi için yeni ve güçlü bir altyapı desteğine sahip olması gereklidir. Bizler iptvmarketing olarak sizlere kesintisiz ve yüksek kalitelerde iptv hizmeti sağlayabilmek için Almanya lokasyonlu, yeni ve son teknolojilerle donatılmış 30 Gbit üzerinde bir hıza sahip serverlarımız ile hizmetler sunmaktayız. Bu sayede tüm abonelerimizin isteklerini anında ve kesinti yaşamadan cevaplayabilmekteyiz. Sizlerde bizlerden bu kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan veya sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Open chat
1
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by