• WhatsApp:

    +386 5 777 41 17

  • Ofisimiz:

    1010 Avenue, Maribor, Slovenya

ip tv abonelik fiyatları

ip tv abonelik fiyatları

IP TV Abonelik

ip tv abonelik fiyatları iptv hizmetleri günümüzün teknolojisi ile birleşen bir TV yayın akışı hizmetidir. Ancak klasik TV anlayışından farklı olarak sizlerin kontrolü dâhilinde, istediğiniz yayını istediğiniz anda izleme imkânı sağlayan bir sistemdir. Bizlerde iptvmarketing olarak sizlere birçok farklı paket ve içerik özellikleri ile farklı abonelik paketleri hazırlamakta ve sizlere sunmaktayız. Bu paketlerden içerik olarak ve fiyat bakımından sizlere uygun olan paketi seçerek sizlerde modern yapıya sahip olan, %100 sizlerin kontrolünde gerçekleşen bir TV izleme keyfine erişim sağlayabilirsiniz. Hem de güçlü, kesinti yaşamayacağınız, SD-HD-UHD ve 4K kalitesinde yayın akışı elde edebileceğiniz bir server altyapısı ile hizmet vermekteyiz. Bu yüksek kalite hizmeti uygun fiyatlar ile bizlerden alabilirsiniz.

IP TV Abonelik Alma Sürecimiz

IP TV alanında hizmet veren birçok kurum ve kuruluş mevcuttur. Ancak bu kurum ve kuruluşlar belirli yönlerden zayıflıklar içermektedir. Ve bu zayıf, eksik yönleri olmasına rağmen tam hizmet veren kuruluşlar ile aynı ücreti hatta daha fazlasını talep edebilmektedir. Bizler tam, eksiksiz bir IP TV hizmeti veren bir kuruluş olarak uygun ip tv abonelik fiyatları ile sizlere hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

İrtibat numaralarımızdan bizler ile iletişime geçerek abonelik almak istediğinizi iletebilir, güler yüzlü, profesyonel çalışan ekip arkadaşlarımızdan 7/24 hizmet alabilirsiniz. Uygun fiyata hem kesintisiz, yüksek hızlı bir IP TV ağı hem de %100 müşteri memnuniyet odaklı hizmeti kurumumuzdan temin edebilirsiniz.

IP TV Abonelik Fiyatları

Abonelik alım işlemi yapılırken birçok bütçeye uygun birçok farklı paket ve içerik ile sizlere IP TV hizmetleri sağlanmaktadır. Bu sağladığımız hizmetleri sizlere verirken büyük bir çaba, emek ve ekipmanlar için belirli bir bütçe harcamakta, bu bütçe harcamalarının karşılaması içinde paketleri belirli fiyatlar ile sizlere sunmaktayız. Bu hizmeti sizlere verirken sadece kar amacı güden hizmet sağlayıcılar gibi davranmamakta hem bizim harcamalarımızın karşılanması hem de sizlerin uygun iptv abonelik fiyatları hizmetine erişiminiz olması için gerekli olan çalışmayı göstermekteyiz. Sektörde hizmet veren tüm kuruluşlara göre verilen hizmet kaliteli ile istenilen ücret arası değerlendirme yapıldığında en uygun fiyatlı IP TV hizmetinin kurumumuzdan temin edilebildiğini göreceksiniz.

Open chat
1
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by