iptv

iptv

 Yüksek Kaliteli iptv Hizmetlerimiz

Kaliteli bir yayına sahip ve güncel iptv olarak çözünürlük seviyesi yüksek ve kesinti, kopma yaşamadan yayın akışını izleyebilme imkânı sunmak iptv hizmeti sunan kuruluşlar için büyük öneme sahiptir. Sonuçta verilen hizmetin ana amacı müşterinin istediği zamanda, istediği yayını, istediği kalitede izleyebilmesidir. İptvmarketing olarak bizler bu durumun farkında olmakta ve sizlerin kesintisiz, SD – HD – UHD – 4K kalitelilerine sahip iptv kanallarını izlemenizi sağlamaktayız. Üstelik serverlerımızı sürekli güncel tutarak, her yayını, her videoyu eksiksiz olarak bulabilmenize olanak sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile bizlerden hizmet alabilirsiniz.

İptv Hizmeti Nedir?

İp tv hizmeti internet ağı üzerinden bize yayın izleme imkânı sunan bir hizmet sağlayıcısıdır. Eskiden kullanılmakta olan ve hala günümüzde de yoğun bir kitle tarafından kullanılan tv üniteleri karasal yayın yapan tv’lerdir. Yani uydu sinyallerinden almış oldukları radyo dalgalarını televizyonlar aracılığı ile ses ve görüntüye çevirmek sureti ile izleme imkânı sunan teknolojilerdir. Ancak bu teknolojiler bizlerin izlemek istedikleri yayın, program ve görselleri doğru zamanda sunmamaktadır. Günümüz koşullarında zamanın en değerli şey olduğu düşünüldüğünde aslında istediğimiz yayınları izleme imkânı vermeyen tv’ler kullanmaktayız. Bizler iptvmarketing olarak bu durumun farkında olmakta ve sizlere, sizin kontörlünüz dâhilinde gerçekleşen bir seyir keyfi sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz ip tv hizmeti ile kısıtlı olan zaman diliminizde istediğinizi izleme tercihine sahip ve reklamlar olmadan izleme keyfine erişim sağlamış olacaksınız.

İptv Hizmeti Almak İçin Nelere Gereksinim Duyulmaktadır?

İptv hizmeti alabilmek için ilk ve en önemli şart internet altyapınızın bulunmasıdır. Çünkü sizlere sağlamış olduğumuz bu hizmetlerin gelişi internet üzerinden sağlanmaktadır. Ancak şunu da eklememiz gereklidir ki internet altyapı hızınızın görüntü aktarımı esnasında kopmalar, donmalar yaşatmayacak düzeyde olmalıdır. Bu hız limiti de 10 Mbps ve üzerinde bir hız limiti ile sağlanmaktadır. İnternet altyapınızın bulunması ve bu internet erişimini sağlayabileceğiniz bir teknolojik cihazınızın olması, hizmeti almanız için yeterli olacaktır.

Sitemiz üzerinden veya whatsapp hattımızdan  hızlı bir şekilde hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

iptvmarketing olarak sizlerin daha kaliteli ve kesintisiz bir hizmet alabilmesi için yüksek hızlara sahip internet altyapımız, 30 Gbit üzerinde hızlı serverlerimiz ile Almanya lokasyonlu bir hizmet sunmaktayız.