• WhatsApp:

    +386 5 777 41 17

  • Ofisimiz:

    1010 Avenue, Maribor, Slovenya

iptv m3u8

iptv m3u8

İptv Nedir?

iptv m3u8 iptv, televizyonun geliştirilerek internet üzerinden seyirciye sunulduğu bir platformdur diyebiliriz. İnternet üzerinden görüntü ve ses aktarımını sağlar. En önemli özelliği ise televizyon gibi seyirciyi kısıtlamaz, kanal ve tür çeşitliliği arasında seyirciyi serbest bırakır. Aslında televizyonlar da kanallar arasında seyirciyi özgür bırakır fakat televizyonda bulunan kanallarla seyirci kısıtlanmaktadır. Fakat iptv ile herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir.

Sizlere sunduğumuz bu hizmetle bireysel olarak, ailenizle, arkadaşlarınızla veya çocuklarınızla ekran başında keyifli vakit geçirebilirsiniz. Diziler, filmler, belgeseller, programlar, çocuk programları ve daha birçok alanda eğlenceli vakit geçirebileceğiniz gibi eğitici ve öğretici yayınlardan da faydalanabilirsiniz. İptv hizmetinden eksiksiz ve kesintisiz bir şekilde yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bu hizmetten faydalanacağınız süre boyunca hiçbir sorunla canınızı sıkmayacağınızın, kesintisiz ve kaliteli hizmet alacağınızın, üstelik tüm bu hizmetten uygun fiyatlarla yararlanacağınızın garantisi verebiliriz.

M3U8 Nedir?

Vestel veya Vestel alt yapısı kullanan televizyonlarda herhangi bir yayın seyrederken bazı zamanlar ses ve görüntü arasında uyuşmazlıklar yaşandığını görmüşsünüzdür. Böyle bir sorun eminiz ki kimsenin hoşuna gitmez. İptv Marketing olarak sizlere sunduğumuz hizmette böyle bir sorun söz konusu dahi değildir. Şimdi diyeceksiniz ki televizyonlarda bile nadir de olsa yaşanırken, internet protokolü üzerinde yayınlanan bu programlarda nasıl oluyor da garanti verebiliyorlar. Biz, iptv servis sağlayıcı olduğumuz için yüksek kalitede hizmet veriyoruz.

Seyircilerimizin ses ve görüntü arasındaki uyumsuzluk yüzünden keyiflerinin kaçmasını istemiyoruz ve iptv M3U8 ile böyle bir sorunu yaşanmadan önlemiş oluyoruz. Peki, nedir bu iptv M3U8? M3U, ses kalitesini bozmadan dosya boyutunu küçültür. Sonra ise sıkıştırma kodlaması ile daha az internet kullanarak ses ve görüntüyü daha kaliteli hale getirir. Bizler de kullandığımız bu sistem sayesinde size kaliteli ses ve görüntü sunmuş oluyoruz.

Uygun Fiyata Eşsiz Hizmet

Bizimle iletişime geçerek farklı zamanlarla sunulan paketlerimiz arasından sizin için en uygun olan paketi tercih edebilirsiniz. Yüksek kalitede ve kesintisiz iptv hizmetinden uygun fiyatlarla faydalanmak istiyorsanız tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz. İptv Marketing ile bu hizmetten yararlandığınıza asla pişman olmayacaksınız. Ekran karşısında doyasıya vakit geçirmek için vakit kaybetmeyin.

Whatsapp hattımızdan veya sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Open chat
1
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by