• WhatsApp:

    +386 5 777 41 17

  • Ofisimiz:

    1010 Avenue, Maribor, Slovenya

iptv problemleri çözümü

iptv problemleri çözümü

İptv Hizmetlerinde Yaşanılan Problemler

Bugün sizlere iptv problemleri çözümü hakkında bilgi vereceğiz, iptv hizmetleri internet ağı üzerinden bizlere yayınların ulaştırılması ile çalışmaktadır. Bu hizmetin sağlanmasında da en büyük sorunlar internet kaynaklı olarak meydana gelmektedir. IP TV hizmetinin alınabilmesi için hem hizmet sunan da hem de hizmet alanda yüksek hızlı bir internet altyapısı bulunmalıdır. Eğer internet altyapısı kötü ise ve gelen internet hızı 10 Mbps ’den düşük ise videoların oynatılması esnasında donmalar ve kopmalar meydana gelecektir. Bu sorunların yaşanmaması için abonelik alırken vermiş olduğumuz bilgilerin dikkatlice okunması gerektiğidir. Bizler iptvmarketing olarak vermiş olduğumuz hizmetlerde yaşanan sorunların minimum düzeyde olması için iptv problemleri çözümü konusunda farklı girişimlerde bulunmaktayız.

Bu girişimlerden ilki iptvmarketing abonelikleri verirken kullanıcılarımızın internet hızlarının minimum 10 Mbps hızından yüksek olması gerekmesi şartını getirmekteyiz. Bu sayede kullanıcı internet hız düşüklüğü nedeni ile kopmalar yaşamasını önlemek ve olası kötüleme senaryoları için kendimizi hazırlamaktayız. Bir diğer sorun ise hizmet sağlayan IP TV kurumunun sürücülerinin yetersiz kalması ve kopmalar yaşanması gibi durumların önlenmesidir. Bu sorunun önlenmesi için ise çok güçlü sunucuları bulunan, yüksek hızlı internet altyapı desteği yer alan bir kurum inşa etmekteyiz.

İptv Minimum Hız Limiti

Günümüzde evlerimizde kullanmış olduğumuz internetler genellikle 10 Mbps hız limitinin altında olmaktadır. Son dönemlerde fiber altyapının çekilmesi ile birlikte bu hız limiti 10 ile 100 Mbps arasına çekilmiştir. Bizler iptvmarketing olarak sizlere sağlamış olduğumuz IP TV hizmetlerinde olası sorunların yaşanmaması ve keyifli bir şekilde yayın izleyebilmeniz için internet hız limiti getirmekteyiz. Sektörde bu hizmeti sağlayan diğer kar amacı güden kuruluşlar abonelik kaybedecekleri korkusu ile bu durumu dile getirmemekte ve müşteri memnuniyeti düşük hizmetler vermektedir. Bizler bu durumun yaşanmaması adına IP TV problemleri çözümü konusunda profesyonel ekip üyelerimiz ile sürekli kendimizi geliştirmekte ve yenilemekteyiz.

İptv Güçlü Sunucularımız

IP TV hizmeti sağlanabilmesi için güçlü ve yeterli düzeyde sunucuya sahip olunması büyük önem taşımaktadır. Aboneliklerinizin taleplerini çok hızlı ve güncel bir şekilde sağlayabilmemiz, olası yaşanılabilecek IP TV problemleri çözümü konusunda hazırlıklı olmamız buna bağlıdır. Bizler iptvmarketing olarak Almanya’da bulunan güçlü sunucularımız ile hizmet vermekteyiz. Bu sayede sunucu kaynaklı hiçbir sorun yaşamamaktasınız. Gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden veya whatsapp hattımızdan iptv satın al seçeneği ile hızlı bir şekilde hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Open chat
1
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by