• WhatsApp:

    +386 5 777 41 17

  • Ofisimiz:

    1010 Avenue, Maribor, Slovenya

sip iptv

sip iptv

Smart iptv Nedir?

sip iptv , iptv hizmetinin birçok farklı çeşitte abonelere ulaştırılma şekli vardır. Bu iptv ulaştırma şekillerinden biriside smart iptv olarak aktarımdır. Sizlerin televizyon dışında TV izlemenize olanak tanıyan sistem olarak iptv yayınları birçok platform üzerinde oynanabilmektedir. Bunlar bilgisayar, tablet, telefon ve TV üniteleridir. İşte burada TV dışındaki tüm cihazlarda program yükleme işlemi yapılarak iptv izlenebilir. Televizyonlarda ise Smart özellik bulunması şartı vardır. Bu özelliğin getirmiş olduğu bir destek uygulaması sayesinde televizyonlarda karasal yayın gibi iptv izleme imkânına kavuşmuş olmaktasınız. Smart IPTV uygulamasını market üzerinden temin ederek kurulumunu yapabilir ve sip iptv izleme imkânına erişim elde etmiş olabilirsiniz. Uygulamaya sizlere gönderdiğimiz kişisel m3u dosyalarını yükleyerek multimedya dosyalarına erişim kazanabilir ve kaliteli içeriklere sahip yayın akışını izleyebilirsiniz.

Smart iptv Hizmetleri

İptvmarketing olarak sizlere Smart iptv hizmeti konusunda yüksek standartlı hizmetler vermekteyiz. Bu hizmetleri sizlere sağlarken Smart IPTV uygulaması üzerinde oynatacağınız m3u dosyalarını yüksek standartlı, kaliteli ve hızlı veri erişimine olanak tanıyan dosya uzantıları ile üretmekte, sizlere sunmaktayız. Göndermiş olduğumuz multimedya dosya uzantılarını aktive ederek, kesintisiz bir iptv izleme imkânına erişim elde edeceksiniz.

Bunu sizlere sağlarken Almanya lokasyonlu ve 20 gbit+ üzerinde hıza erişebilen güçlü altyapımız ve stabil çalışan uygulama arayüzümüz sayesinde sizlerde yüksek kaliteli sip iptv hizmetini bizlerden alabilirsiniz.

Smart iptv Kurulumu

Bizler sizlerin kurumumuzdan abonelik hizmeti almanız ardından kişisel m3u dosyanızı oluşturarak sizlere mail atmaktayız. Ancak bu m3u dosyasının oynatılabilmesi için televizyonlarda smart özelliğinin bulunması ve Smart IPTV uygulamasının yüklü olması gereklidir. Yüklü değil ise uygulamayı yükleyebilirsiniz. Uygulamayı yüklemek için mağaza üzerinde arama yapabilirsiniz. Eğer televizyonunuzun mağazasında yok ise manuel olarak ekleme işlemini yapabilirsiniz.

Uygulamaya ve m3u dosyası uzantısına erişimi sağladıktan sonra kolay bir şekilde gerekli bilgileri girerek, kendi kontrolünüzde gerçekleşen bir tv izleme keyfine erişim elde etmiş olursunuz. İptvmarketing olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli seyirler dileriz.

Whatsapp hattımızdan veya sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Open chat
1
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by